Anneke Pinckernelle: Lithografie, Herfst - Verkocht

Anneke Pinckernelle: Lithografie, Herfst kopen? Bied vanaf 3!
  • Anneke Pinckernelle
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Anneke Pinckernelle
Titel: Herfst
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd h.c. 22/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Anneke Pinckernelle

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1396 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:14-03-2017 om 18:12
Eindtijd:25-03-2017 om 18:12
Biedingen (7)
ajsch
25 mrt. / 06:14
€ 15
hugues
23 mrt. / 13:31
€ 13
ajsch
23 mrt. / 13:30
€ 11
hugues
23 mrt. / 13:30
€ 9
ajsch
23 mrt. / 13:28
€ 7
hugues
23 mrt. / 13:28
€ 5
ajsch
16 mrt. / 11:12
€ 3