Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets - Verkocht

Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!Anneke van der Mandele - Blue moon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Anneke van der Mandele (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van deze, ten onrechte, weinig bekende kunstenares.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘93), getiteld en genummerd (8/20).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie.

Afmetingen: 68cm x 57cm (blad), 51cm x 45cm (beeld)

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). Als dat echt niet kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12 euro).

Anneke van der Mandele (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:11-10-2015 om 21:23
Eindtijd:23-10-2015 om 21:23
Bres
20 okt. / 22:08
€ 35