Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets - Verkocht

Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!Anneke van der Mandele - In the air spirit, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Anneke van der Mandele (1938)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig werk van deze, mijns inziens, ondergewaardeerde kunstenares.  Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘95), getiteld en genummerd (7/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie.  Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is dit werk een juweeltje.  Als ik kijk naar de prijs/kwaliteit verhouding van een kunstwerk dan scoort dit werk erg hoog (bij mij, voor wat dat waard is).

Afmetingen: 77cm x 58cm (blad), 60cm x 50cm (beeld)

Anneke van der Mandele (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:25-11-2017 om 15:22
Eindtijd:09-12-2017 om 21:22
Biedingen (2)
Krokodil
09 dec. / 12:10
€ 80
hals13
25 nov. / 15:23
€ 75