Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig werk van deze, mijns inziens, ondergewaardeerde kunstenares. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘95), getiteld en genummerd (7/20). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in zeer goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad. Opnieuw ingelijst met passe-partout is dit werk een juweeltje. Als ik kijk naar de prijs/kwaliteit verhouding van een kunstwerk dan scoort dit werk erg hoog (bij mij, voor wat dat waard is).
Afmetingen: 77cm x 58cm (blad), 60cm x 50cm (beeld)
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-11-2017 om 15:22 |
Eindtijd | 9-12-2017 om 21:22 |