Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 - Verkocht

Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 8,00

Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!Annelies Wolma (1953-) : Litho, De kamer – gesigneerd – 1979 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Annelies Wolma (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Een litho uit 1979 van de Nederlandse kunstenares Annelies Wolma, getiteld: “De kamer”, gemaakt tijdens haar studie aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam.

Handgesigneerd, getiteld, genummerd en gedateerd met potlood.

Gemaakt in een oplage van 10 exemplaren. Dit is nr 5.

Het werk is niet (meer) ingelijst.

Afmetingen: Blad, 56 x 75 cm. Beeld, 50 x 65 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie.

Conditie: De litho is in goede staat en verdient een mooie lijst.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Annelies Wolma, geboren 02-05-1953 in Zwolle, schilder en graficus.

Opleiding: Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam (1977-1979) en de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten (1977-1979).

Annelies Wolma heeft haar atelier / tentoonstellingsruimte in Tonden (Gelderland).

Titel: “De kamer”.

Kunstenaar: Annelies Wolma.

Techniek: Litho op geschept papier.

Jaartal:  1979.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: rechtsonder.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 10 exemplaren. Dit is nr 5 (staat met potlood geschreven linksonder).

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:04-08-2016 om 11:02
Eindtijd:18-08-2016 om 21:02
Biedingen (5)
Schumm
18 aug. / 20:52
€ 8
Theod
18 aug. / 09:48
€ 6
Eleo
18 aug. / 09:48
€ 5
Theod
18 aug. / 07:13
€ 3
Schumm
14 aug. / 13:08
€ 1