950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 24.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47.5 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 178 van 200 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Litho in nette staat, de lijst bevat licht oppervlaktevuil door de tijd. | |
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 9-11-2022 om 13:58 |
Eindtijd | 28-11-2022 om 9:57 |