Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Litho |
Stijl | Afrikaans |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/10 |
Mooi lithografische werk van Van Balen. Verkeert in goede staat. Zit nu onder passe partout. Kan worden beoordeeld en/of worden afgehaald in onze galerie in Gorinchem met passe partout of verzonden worden per aangetekende post zonder passe partoutin een stevige kartonnen verpakking.
U kunt u aankopen ook laten opslaan in ons verwarmde depot. En wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Bij het verwijderen van passe partouts kan kleurverschil zichtbaar worden.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 18-5-2023 om 9:21 |
Eindtijd | 30-5-2023 om 21:26 |