Annemieke Couzy - Annemieke Couzy - zeefdruk - zittend op bed - e.a. - gesigneerd - Verkocht

Annemieke Couzy - Annemieke Couzy - zeefdruk - zittend op bed - e.a. - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 22,00

Annemieke Couzy - Annemieke Couzy - zeefdruk - zittend op bed - e.a. - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annemieke Couzy - Annemieke Couzy - zeefdruk - zittend op bed - e.a. - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Annemieke Couzy - Annemieke Couzy - zeefdruk - zittend op bed - e.a. - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

450 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Annemieke Couzy (1964)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Annemieke Couzy, ingelijst onder glas in een aluminium lijst.
E.a. exemplaar.
Afmeting 32 x 22 cm.
Wordt verzonden tussen noppenfolie en houten platen.

Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:02-11-2018 om 22:49
Eindtijd:09-11-2018 om 22:39
Biedingen (8)
Theodosius
09 nov. / 22:33
€ 22
Weijers
09 nov. / 22:33
€ 20
Weijers
09 nov. / 09:27
€ 17
meersander
09 nov. / 09:27
€ 12
meersander
09 nov. / 09:27
€ 10
Weijers
09 nov. / 09:27
€ 5
meersander
07 nov. / 18:08
€ 3
Djvb83
06 nov. / 19:33
€ 1