Annie Goddijn, Acryl op doek, Medina III

Annie Goddijn, Acryl op doek, Medina III kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Annie Goddijn (1939)

Kunstenaar: Annie Goddijn
titel: Medina III
formaat: 60x70 cm. Het werk is niet ingelijst
techniek: acryl op doek

Het werk is in goede staat. Het werk is aan de achterzijde gesigneerd.

Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'

Starttijd:01-05-2017 om 20:15
Eindtijd:08-05-2017 om 20:15
Openingsbod€ 50
Objectlocatie's-Hertogenbosch, Nederland