Anonieme kunstenaar, Bepaling II, Litho - Verkocht

Anonieme kunstenaar, Bepaling II, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Anonieme kunstenaar, Bepaling II, Litho kopen? Bied vanaf 1!Anonieme kunstenaar, Bepaling II, Litho kopen? Bied vanaf 1!Anonieme kunstenaar, Bepaling II, Litho kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Litho door een mij onbekende kunstenaar

Voorstelling golfbrekerpalen

Losbladig, zichtmaat 25x50, bladmaat 36x54

Gesigneerd en gedateerd r.o. '??' en '77'

Geiteld m.o. 'Bepaling II', annotatie en nummering l.o. 'steendruk' '7/25

Ongespecificeerd

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:06-09-2015 om 12:38
Eindtijd:13-09-2015 om 20:48
Biedingen (7)
Chris08041955
13 sep. / 20:38
€ 12
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 20:38
€ 10
Chris08041955
13 sep. / 20:38
€ 9
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 20:38
€ 7
Chris08041955
13 sep. / 20:38
€ 5
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 18:53
€ 3
c_luijks
13 sep. / 17:14
€ 1