Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Ans Duin Avondlucht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  mar1anne80

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
Lijst33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vierkant schilderij van Ans Duin
Acryl warme kleuren

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  mar1anne80

Lid sinds 2020
4 verkochte items
33 cm
33 cm
33 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-04-2020 om 11:25
Eindtijd:06-05-2020 om 20:36
Biedingen (2)
DaphneD
03 mei / 10:01
€ 3
Freek51
03 mei / 09:58
€ 1