Ans Markus, Prachtige litho. Sterrenbeeld VISSEN. - Verkocht

Ans Markus, Prachtige litho. Sterrenbeeld VISSEN. kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 155,00

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Ans Markus (1947)

Uit de serie Sterrenbeelden is dit een mooi voorbeeld van het prachtige werk van Ans Markus en de veel gezochte litho's van haar hand.

Uit de Dierenriem is dit de afbeelding van de Vissen.

Beeldmaat: 45 bij 45 cm.

Buitenmaat zilverkleurige lijst: 73 bij 70 cm. ( de lijst en het passe-partout krijgt u er gratis bij.)

Signatuur: Het werk is r.o. handgesigneerd.

Verpakkings/Verzendkosten:binnen Nederland: 15,- Naar andere landen is het, gezien de afmetingen en het gewicht, niet mogenlijk om dit werk, tegen een normale prijs, te versturen met post.nl. Afhalen in Voorschoten kan natuurlijk wel.

Hoewel ik het werk zeer goed voor verzending zal verpakken aanvaard ik geen enkele aanspraak op schade door de vervoerder ontstaan.

Dit item is verkocht voor 155,00
Starttijd:12-11-2013 om 22:24
Eindtijd:25-11-2013 om 22:24
Biedingen (2)
Erica
24 nov. / 10:43
€ 155
MoonIndigo
12 nov. / 23:06
€ 145