Ans van den Berg - C4167 - Stilleven met bessen in blauwe vaas

Ans van den Berg - C4167 - Stilleven met bessen in blauwe vaas kopen? Bied vanaf 525!
Ans van den Berg - C4167 - Stilleven met bessen in blauwe vaas kopen? Bied vanaf 525!Ans van den Berg - C4167 - Stilleven met bessen in blauwe vaas kopen? Bied vanaf 525!Ans van den Berg - C4167 - Stilleven met bessen in blauwe vaas kopen? Bied vanaf 525!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Ans van den Berg (1873-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4167, A. van de Berg, aquarel met potlood, Stilleven met bessen in blauwe vaas, r.o. gesigneerd, beeldmaat: 40,5 x 32,5 cm, lijstmaat 60 x 51 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, licht gebobbeld rechtsboven. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd, randschade

Ans van den Berg (1873-1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
51 cm
60 cm
32.5 cm
40.5 cm
Starttijd:19-04-2020 om 21:29
Eindtijd:26-04-2020 om 19:30
Openingsbod€ 525
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier