Ans van Dijk - gesigneerde zeefdruk ''Pray''

Ans van Dijk - gesigneerde zeefdruk ''Pray'' kopen? Bied vanaf 120!
Ans van Dijk - gesigneerde zeefdruk ''Pray'' kopen? Bied vanaf 120!Ans van Dijk - gesigneerde zeefdruk ''Pray'' kopen? Bied vanaf 120!Ans van Dijk - gesigneerde zeefdruk ''Pray'' kopen? Bied vanaf 120!
  • Ans van Dijk (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 40 cm (h x b)
Lijst74.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage108/120
BeschrijvingGesigneerde zeefdruk van Ans van Dijk
Jaartal: 2001
Oplage: 108/120
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Afmetingen incl lijst: 74,5 cm x 59,5 cm
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Door galerie / professioneel ingelijst in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Over de kunstenaar:
Ans van Dijk : Schilder, graficus, illustrator.
Ans van Dijk ging vanaf 1984 naar de Kunstacademie in Den Bosch, vervolgens studeerde ze vanaf 1988 aan de Kunstacademie van Florence.

Ans van Dijk (1962)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  BenTan
FA. (2 )

3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
59.5 cm
74.5 cm
40 cm
56 cm
Starttijd:02-06-2022 om 12:42
Eindtijd:11-06-2022 om 22:16
Openingsbod € 120
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie