ANS van DIJK Zeefdruk(76x56cm) OSIZWENI Handgesigneerd

ANS van DIJK  Zeefdruk(76x56cm)   OSIZWENI  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

ANS van DIJK  Zeefdruk(76x56cm)   OSIZWENI  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ANS van DIJK  Zeefdruk(76x56cm)   OSIZWENI  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Ans van Dijk (1962)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Ans van Dijk

Afmeting blad  76x56 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 120ex

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:06-12-2015 om 09:57
Eindtijd:11-12-2015 om 09:57

Biedingen (3):

herman1951
10 dec. / 22:03
€ 9
EldertWalter
10 dec. / 22:03
€ 7
herman1951
6 dec. / 09:57
€ 1