Ans Wortel, Het vlezen huis waarin we wonen, Ets

Ans Wortel, Het vlezen huis waarin we wonen, Ets kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Ans Wortel (1929-1996)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Ans Wortel.

Ets in zwart/wit, getiteld 'het vlezen huis waarin we wonen'.

Losbladig onder passepartout, zichtmaat 45x35, bladmaat 60x40

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'A.Wortel' en '74'

Getiteld m.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:26-11-2014 om 21:09
Eindtijd:03-12-2014 om 21:09

Biedingen (1):

MARGAMULDER
3 dec. / 20:46
€ 65