Ans Wortel, zwart-wit ets, Waar we nutteloos de aarde bevolken.. - Verkocht

Ans Wortel, zwart-wit ets, Waar we nutteloos de aarde bevolken.. kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  DUCK43

Lid sinds 2017
2 verkochte items
  • Ans Wortel (1929-1996)
GesigneerdHandgesigneerd

66x 51 cm , ingelijst, uitstekende staat, handgesigneerd 48-150

volledige tekst: waar we nutteloos de aarde bevolken en 't kind geen ruimte tot groeien heeft..

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:04-09-2017 om 13:39
Eindtijd:18-09-2017 om 13:39
galerietweebijdrie
06 sep. / 22:32
€ 50