Ansichtkaartenboekje met 20 Kopergravures van Nicolai Von Astudin

Nicolai Astudin

Geplaatst door  Coconuts

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Nicolai Astudin
GesigneerdHandgesigneerd

Aangeboden wordt er hier een verzamelwerkje van de bekende Keulse uitgeverij Hoursch & Bechstedt met 20 sublieme kopergravures van Nicolai Von Astudin. In prachtig diep dromerig zwart/grijs worden er een 20tal kopergravures van Von Astudin aan u vertoond, voorstellingen van scénes en kastelen aan de Rijn en Lorelei. Dit boekwerkje komt uit begin 1900, is dus tijdens het leven van deze begaafde landschapsschilder gedrukt. Het boekje is helaas niet gesigneerd, maar verkeerd in uitstekende toestand en bied een inzicht in het ouvre van Von Astudin.

Nicolai Astudin

Geplaatst door  Coconuts

verkochte items
Starttijd:09-08-2012 om 14:06
Eindtijd:14-08-2012 om 14:06
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland