Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zeer fraai schilderij van Ant Smeerdijk van de Kortenhoefse polder,olieverf op doek op paneel (marouflé) recent schoongemaakt.Rechtsonder gesigneerd Ant Smeerdijk 09,formaat paneel 30 x 50 cm.
Starttijd | 28-9-2016 om 9:18 |
Eindtijd | 6-10-2016 om 10:44 |