Anthonius Franciscus van Beek: pentekening, stadsgezicht met water - Verkocht

Anthonius Franciscus van Beek: pentekening, stadsgezicht met water kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Anthonius Franciscus van Beek: pentekening, stadsgezicht met water kopen? Bied vanaf 50!Anthonius Franciscus van Beek: pentekening, stadsgezicht met water kopen? Bied vanaf 50!Anthonius Franciscus van Beek: pentekening, stadsgezicht met water kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Antonius Franciscus van Beek (1900-1987)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Stadsgezicht met water

Gesigneerd: rechtsonder

Jaartal: 1925

Afmetingen werk: 12/20 cm

Afmetingen geheel: 23/34 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Pentekening

Conditie: Werk is in goede staat, papier is wat verkleurd door de tijd.

Antonius Franciscus van Beek (1900-1987)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

200 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:05-03-2017 om 15:33
Eindtijd:12-03-2017 om 20:33
jacco6
12 mrt. / 09:23
€ 50