ANTIEKE GRAVURE UTRECHT VREDENBURG - Verkocht

ANTIEKE GRAVURE UTRECHT VREDENBURG kopen? Bied vanaf 125!
ANTIEKE GRAVURE UTRECHT VREDENBURG kopen? Bied vanaf 125!ANTIEKE GRAVURE UTRECHT VREDENBURG kopen? Bied vanaf 125!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie,zeldzame, 19 de eeuwse prent van kasteel Vredenburg te Utrecht.

Een exemplaar bevindt zich in de Universiteits bibliotheek van Utrecht.

Nog een ander in collectie van Teylers museum Haarlem.

Titel: Ingang des Onderaardschen Gewelfs van het Kasteel Vredenburg te Utrecht.

Maker: Dietrich, Friedrich Christoph (1779-1847) Hardenbergh, Cornelis van (1755-1843)

Verv.jaar:  Ca. 1815

Verv.plaats: Utrecht

Techniek: Aquatint

Afmeting:   40 x 30

Tekst :

"Opgedragen aan Z. K. M. Willem den Eersten Koning der Nederlanden Prins van Oranje Nassau Groot Hertog van Luxemburg enz. enz. enz. Door zyner Majesteits onderdanigen en getrouwen Dienaar Johannes Weppelman associé en Opvolger van Wylen den Weled. Gestr.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:25-02-2013 om 12:01
Eindtijd:04-03-2013 om 12:01
tverbeek
04 mrt. / 11:53
€ 125