Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1919 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 34.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Gezien de leeftijd van dit werk: Ruim 100 jaar, verkeert het in goede conditie. Behoudens 2 vouwen welke bij wijze van spreke aangewezen moeten worden, is dit werk in goede staat. Volledige marges, geen beeldschades of krassen verder. Geen foxing (meer) Dit werk is professioneel gereinigd. Originele massief eikenhouten lijst welke eveneens een opknapbeurt heeft ondergaan. Het werk zelf zit niet geplakt en is op dik geschept papier afgedrukt. Verder voorzien van een zuurvrij schutblad. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 19-8-2022 om 11:13 |
Eindtijd | 2-9-2022 om 19:45 |