Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hand gekleurde ets van Antoine Calbet, genaamd 'Le Repos', ca. 1930. Potlood gesigneerd r.o. Formaat 24,5 x 31 cm, incl. houten omlijsting incl. ontspiegeld glas 42 x 52 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 25-2-2017 om 8:30 |
Eindtijd | 9-3-2017 om 8:52 |