Antoine Calbet - Le Repos - ets - Verkocht

Antoine Calbet - Le Repos - ets kopen? Bied vanaf 100!
Antoine Calbet - Le Repos - ets kopen? Bied vanaf 100!Antoine Calbet - Le Repos - ets kopen? Bied vanaf 100!Antoine Calbet - Le Repos - ets kopen? Bied vanaf 100!Antoine Calbet - Le Repos - ets kopen? Bied vanaf 100!Antoine Calbet - Le Repos - ets kopen? Bied vanaf 100!
  • Antoine Calbet (1860-1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Hand gekleurde ets van Antoine Calbet, genaamd 'Le Repos', ca. 1930. Potlood gesigneerd r.o. Formaat 24,5 x 31 cm, incl. houten omlijsting incl. ontspiegeld glas 42 x 52 cm.

Antoine Calbet (1860-1944)

Frans Frans

Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

332 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:25-02-2017 om 08:30
Eindtijd:09-03-2017 om 08:52