Antoinette van Hoytema - Stilleven, aquarel (mooi ingelijst) - Verkocht

Antoinette van Hoytema - Stilleven, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Antoinette van Hoytema - Stilleven, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Antoinette van Hoytema - Stilleven, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Antoinette van Hoytema - Stilleven, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Antoinette van Hoytema - Stilleven, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2882 verkochte items
Alle items van deze verkoper (248)
  • Antoinette van Hoytema (1875-1967)
TypeTekening / Aquarel

Grote aquarel van Antoinette Agathe van Hoytema, gesigneerd rechtsonder.  In mooie complementerende lijst, achter glas en met passe-partout.  In goede conditie.

Afmetingen: 74cm x 56cm (incl. lijst), 53cm x 36cm (binnen passe-partout)

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:09-09-2016 om 14:46
Eindtijd:23-09-2016 om 20:51
Biedingen (13)
artb
23 sep. / 20:44
€ 31
JJvanWijk
23 sep. / 20:43
€ 26
artb
23 sep. / 20:43
€ 21
JJvanWijk
23 sep. / 20:40
€ 19
BoxBerg
23 sep. / 20:35
€ 17
henkepenkie
23 sep. / 20:02
€ 15
BoxBerg
23 sep. / 20:02
€ 15
henkepenkie
23 sep. / 19:08
€ 9
JJvanWijk
23 sep. / 18:19
€ 7
artb
23 sep. / 18:19
€ 5
JJvanWijk
23 sep. / 18:19
€ 5
artb
09 sep. / 21:45
€ 3
Welkoop
09 sep. / 18:28
€ 1