Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zittend figuur - Ingelijst

Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zittend figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zittend figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zittend figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zittend figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Anton Constantin Sevtov - Gemengde techniek op papier, Zittend figuur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44610 verkochte items
Alle items van deze verkoper (470)
  • Anton Constantin Sevtov (1957-2012)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
Lijst47 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Pentekening met goudkleurige en witte gouache op papier van Anton Constantin Sevtov.

Dit item valt onder de margeregeling

Klein vlekje links onderin en aan de rechterrand.

Anton Constantin Sevtov (1957-2012)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44610 verkochte items
55 cm
47 cm
47 cm
35 cm
Starttijd:18-07-2022 om 14:40
Eindtijd:01-08-2022 om 20:59
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier