Anton Dirckx - Grachtengezicht, aquarel (mooi ingelijst) - Verkocht

Anton Dirckx - Grachtengezicht, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Anton Dirckx - Grachtengezicht, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!Anton Dirckx - Grachtengezicht, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!Anton Dirckx - Grachtengezicht, aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2873 verkochte items
Alle items van deze verkoper (245)
  • Anton Dirckx (1878-1927)
TypeTekening / Aquarel

Mooie aquarel van Anton Dirckx (1878-1927). Gesigneerd rechtsonder, mooi  ingelijst, achter glas en passe-partout.

Afmetingen: 53cm x 44cm (incl. lijst), 34cm x 24cm (binnen passe-partout)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O.  In verband met het glas heeft deze optie de voorkeur.

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 20 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper (vanwege het glas dus).

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:30-11-2014 om 11:38
Eindtijd:13-12-2014 om 11:38
Schnm
13 dec. / 10:14
€ 95