Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Anton Erkelens
Voorstelling van een nietige wandelaar onder een grote kerk
Losbladig, beeldmaat 30x25,5, bladmaat 48x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'Erkelens'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 21-3-2018 om 12:52 |
Eindtijd | 30-3-2018 om 13:52 |