Anton Erkelens, Wandelaar onder Kerk, Ets

Anton Erkelens, Wandelaar onder Kerk, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Anton Erkelens, Wandelaar onder Kerk, Ets kopen? Bied vanaf 35!Anton Erkelens, Wandelaar onder Kerk, Ets kopen? Bied vanaf 35!Anton Erkelens, Wandelaar onder Kerk, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Anton Erkelens (1885-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Anton Erkelens

Voorstelling van een nietige wandelaar onder een grote kerk

Losbladig, beeldmaat 30x25,5, bladmaat 48x40

Gesigneerd in potlood r.o. 'Erkelens'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:21-03-2018 om 12:52
Eindtijd:30-03-2018 om 13:52

Biedingen (1):

551201heleen
30 mrt. / 08:27
€ 35