Anton Funke Küpper - olieverf - Boerenerf - Verkocht

Anton Funke Küpper - olieverf - Boerenerf kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Anton Funke Küpper - olieverf - Boerenerf kopen? Bied vanaf 225!Anton Funke Küpper - olieverf - Boerenerf kopen? Bied vanaf 225!Anton Funke Küpper - olieverf - Boerenerf kopen? Bied vanaf 225!Anton Funke Küpper - olieverf - Boerenerf kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Anton Funke Kupper (1869-1955)

Olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 53 x 68 cm. Ingelijst. Lijstmaat 72 x 87 cm.

Anton Funke Küpper is geboren te Ruhrort (Duisburg) in 1869 en overleden te Haarlem in 1955.

Anton Funke Kupper (1869-1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:21-04-2015 om 21:52
Eindtijd:27-04-2015 om 21:52
kerskesj
27 apr. / 21:04
€ 225