ANTON HEIJBOER Litho DE HOOIBERG Handgesigneerd uit 1978 - Verkocht

ANTON HEIJBOER  Litho   DE HOOIBERG   Handgesigneerd uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 110,00

ANTON HEIJBOER  Litho   DE HOOIBERG   Handgesigneerd uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!ANTON HEIJBOER  Litho   DE HOOIBERG   Handgesigneerd uit 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer bijzonder litho van Anton Heijboer uit 1978

Afmeting litho   15x10 cm  in perfecte staat

Handgesigneerd niet genummerd  Eigen Druk

Verzendkosten 8.95 in ned  12.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:28-12-2016 om 15:45
Eindtijd:04-01-2017 om 15:45
Biedingen (27)
Derwilhelm
04 jan. / 15:39
€ 110
Honoria
04 jan. / 15:39
€ 100
Derwilhelm
04 jan. / 15:39
€ 96
Honoria
04 jan. / 15:39
€ 91
Derwilhelm
04 jan. / 15:39
€ 86
Honoria
04 jan. / 15:26
€ 81
Derwilhelm
04 jan. / 13:48
€ 76
Honoria
04 jan. / 13:48
€ 71
Derwilhelm
04 jan. / 13:48
€ 71
Honoria
04 jan. / 13:47
€ 66
Derwilhelm
04 jan. / 13:47
€ 61
Honoria
04 jan. / 13:47
€ 56
Derwilhelm
04 jan. / 13:47
€ 51
Honoria
04 jan. / 13:13
€ 46
ajsch
04 jan. / 11:49
€ 41
Honoria
03 jan. / 22:57
€ 36
13721
03 jan. / 14:45
€ 31
Honoria
29 dec. / 14:34
€ 26
Novazero
29 dec. / 14:34
€ 21
Honoria
29 dec. / 14:33
€ 19
Novazero
29 dec. / 02:34
€ 17
hydra
29 dec. / 02:34
€ 15
Novazero
29 dec. / 02:33
€ 13
hydra
29 dec. / 02:33
€ 11
Novazero
28 dec. / 19:24
€ 9
herman1951
28 dec. / 19:24
€ 7
Novazero
28 dec. / 17:19
€ 1