Anton Heyboer - 4 vrouwen . - Verkocht

Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - 4 vrouwen . kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
68 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Vpprstelling : 4 vrouwen .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 19:27
Eindtijd:23-12-2020 om 19:09
Art21
23 dec. / 19:02
€ 400