Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap - Verkocht

Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!
Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel

Anton Heyboer,

Acquarel Gesigneerd midden onder.

Bladgroote: 100x75cm

Lijst: 128x106

Tekst: Vooruit ligt de toekomst, Achteruit ligt het verleden

In prachtige degelijke lijst, in nieuwstaat. met ontspiegelend museumglas.

Afhalen in overleg mogelijk in midden Nederland

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:13-01-2017 om 16:02
Eindtijd:20-01-2017 om 16:02
Stanojka
18 jan. / 21:37
€ 350