Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap

Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 350,00

Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!Anton Heyboer, Acquarel, 130x105 met mooie boodschap kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel

Anton Heyboer,

Acquarel Gesigneerd midden onder.

Bladgroote: 100x75cm

Lijst: 128x106

Tekst: Vooruit ligt de toekomst, Achteruit ligt het verleden

In prachtige degelijke lijst, in nieuwstaat. met ontspiegelend museumglas.

Afhalen in overleg mogelijk in midden Nederland

Dit item is verkocht voor 350,00

Starttijd:13-01-2017 om 16:02
Eindtijd:20-01-2017 om 16:02

Biedingen (1):

Stanojka
18 jan. / 21:37
€ 350