Anton Heyboer - Blauwe Kip

Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!Anton Heyboer - Blauwe Kip kopen? Bied vanaf 475!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 40 cm (h x b)
Lijst65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De kip van Anton Heyboer
Ingekleurd met een zeldzame kleur Blauw die heyboer weibig gebruikte

Een Topkip

Gesigneerd linksbeneden
Afhalen of afleveren door koerier is gewrbst vanwege glasplaat, opsturen net DHL of post.nl excl lijst

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
65 cm
40 cm
59 cm
Sluit over 11d 0u 53m 36s
Openingsbod€ 475
ObjectlocatieKrimpen aan de Ijssel,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:03-02-2023 om 21:08
Eindtijd:17-02-2023 om 20:45