Anton Heyboer boot, de Ymuiden - Verkocht

Anton Heyboer     boot, de Ymuiden kopen? Bied vanaf 225!

  • Anton Heyboer (1924-2005)

Gouache  op dik papier heel heldere kleuren.Afmeting gouache is 80 bij 108 cm

Hij is ingelijst en gesigneerd.

Hij kan eventueel verzonden worden [ zonder lijst ] in een koker

Objectlocatie Nederland
Starttijd1-9-2013 om 21:31
Eindtijd6-9-2013 om 21:31
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken