Anton Heyboer - danseres

Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!Anton Heyboer - danseres kopen? Bied vanaf 280!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco op Hanemühle papier .
Afmetingen : 39,5 cm x 35,5 cm .
Voorstelling : Danseres die achterom in spiegel kijkt .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .
Conditie : zo goed als nieuw.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oirschot, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00