Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner

Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner kopen? Bied vanaf 225!
Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner kopen? Bied vanaf 225!Anton Heyboer - Danseres . Zo genaamde Tina Turner kopen? Bied vanaf 225!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met wasco op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 39,5 cm x 36 cm.
Voorstelling : Danseres .
Anton Heyboer noemde dit type danseressen Tina Turners .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Verzenden : Goed verpakt  Aangetekend met track & trace E 10

Nieuwstaat

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (60)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
36 cm
39.5 cm
Sluit over 5d 6u 8m 46s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieOirschot,  Nederland
Starttijd:30-11-2022 om 20:09
Eindtijd:06-12-2022 om 19:49