Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . - Verkocht

Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 450!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en getekend met wasco  op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Voorstelling  De oer vogel .
 Kleurijke krachtige sierlijke schildering vam Anton Heyboer.
Conditie : zp goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Gesta
FA. (1)

Lid sinds 2020
89 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
108 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 540,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-12-2022 om 09:25
Eindtijd:21-12-2022 om 19:36
Biedingen (2)
Jeroen666
21 dec. / 16:01
€ 470
Maarten1411
19 dec. / 18:16
€ 450