Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering .

Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - De oer vogel kleurijke krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 600!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt en getekend met wasco op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Voorstelling  De oer vogel .
 Kleurijke krachtige sierlijke schildering vam Anton Heyboer.
Conditie : zp goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  Gesta
FA. (1)

Lid sinds 2020
90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
108 cm
78 cm
Starttijd:23-01-2023 om 13:19
Eindtijd:28-01-2023 om 20:11
Openingsbod € 600
ObjectlocatieOirschot,  Nederland