FA. (1)

Anton Heyboer - De oer vogel

Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 275!Anton Heyboer - De oer vogel kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62.5 cm x 96.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf  en oostindische inkt op japans rijstpapier .
Afmetingen : 62,5 cm x 96,5 cm .
Voorstelling : De oer vogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(53)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
69 verkochte items
96.5 cm
62.5 cm
Starttijd:30-05-2022 om 14:25
Eindtijd:04-06-2022 om 19:27
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieOirschot, Nederland