FA. (6)

Anton Heyboer - De oer vogel .

Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!
Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!Anton Heyboer - De oer vogel . kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
69 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
Lijst40 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf op canvas doek .
Afmetingen : Doek 24 cm x 18 cm . Met lijst 40 cm x 34 cm.
Voorstelling : De oer vogel .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Cpnditie : Zo goed als nieuw

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(54)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
69 verkochte items
34 cm
40 cm
18 cm
24 cm
Starttijd:19-06-2022 om 10:36
Eindtijd:24-06-2022 om 20:54
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieOirschot, Nederland