Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering

Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 400!Anton Heyboer - De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op hand geschept papier .
Papier gemaakt van lompen door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan .
Afmetingen : 72 cm x 62 cm .
Voorstelling :  De oermoeder .
Mooie krachtige sierlijke  schildering  van Anton Heyboer .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkmst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(104)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
162 verkochte items
62 cm
72 cm
Starttijd:08-05-2022 om 09:40
Eindtijd:13-05-2022 om 19:06
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieOirschot, Nederland