Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering .

Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 260!
Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 260!Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 260!Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 260!Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 260!Anton Heyboer - De oervogel .Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 260!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op hand geschept papier .
Papier gemaakt door papiermolen de Schoolmeester te Westzaan van lompen .
Afmetingen : 63 cm x 72 cm
Voorstelling ; De oervogel .
Mooie krachtige sierlijke kleurige schildering .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (59)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
72 cm
63 cm
Starttijd:24-11-2022 om 08:55
Eindtijd:29-11-2022 om 19:12
Openingsbod € 260
ObjectlocatieOirschot,  Nederland