Anton Heyboer - Ets Anton Heyboer 1964 - Verkocht

Anton Heyboer - Ets Anton Heyboer 1964 kopen? Bied vanaf 750!

Verkoopprijs: € 600,00

Geplaatst door  rdorhout8

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1964
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen96 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ets van vrouwfiguur gedateerd 1964. Verkeerd in goede staat. Recent door André van Oort, gepensioneerd papierrestaurateur van het Stedelijk Museum en het Rijksmuseum behandeld tegen vergeling

gerestaureerd door André van Oort

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(55)
Geplaatst door  rdorhout8

Lid sinds 2019
2 verkochte items
62 cm
96 cm
Dit item is verkocht voor 600,00
Starttijd:01-05-2019 om 12:56
Eindtijd:29-05-2019 om 13:18
darius
28 mei / 22:47
€ 600