Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering .

Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!
Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Four women . Krachtige sierlijke schildering . kopen? Bied vanaf 525!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf en oostindische inkt op  op Hahnemühle papier .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Voorstelling : 4 vrouwen .
Krachtige  sierlijke schildering. prettig om naar te kijken .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
108 cm
78 cm
Starttijd:17-01-2023 om 20:17
Eindtijd:22-01-2023 om 21:11
Openingsbod € 525
ObjectlocatieOirschot,  Nederland