Anton Heyboer, Gemengde techniek op jeans-papier. - Verkocht

Anton Heyboer, Gemengde techniek op jeans-papier. kopen? Bied vanaf 185!

Verkoopprijs: € 185,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Anton Heyboer, Gemengde techniek op jeans-papier. kopen? Bied vanaf 185!Anton Heyboer, Gemengde techniek op jeans-papier. kopen? Bied vanaf 185!Anton Heyboer, Gemengde techniek op jeans-papier. kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Origineel Anton Heyboer

Titel : Abstracte Compositie

Techniek : Gemengde techniek op blauwachtig jeans-papier

Mooi formaat werk : +/- 72 x 61 cm

Ingelijst : Nee, het werk is nog nooit ingelijst geweest

Handgesigneerd : Anton Heyboer

Het werk heeft Klei-sporen, Typisch Heyboer qua materiaal keuze !!!

Het werk wordt verzonden aangetekend en verzekerd NL in een stevige nieuwe verzendkoker a 15 euro. Verzendkosten zijn voor de koper.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:07-04-2015 om 16:00
Eindtijd:12-04-2015 om 16:00
renske85
11 apr. / 20:26
€ 185