Anton Heyboer - gesigneerde gouache op molenpapier. - Verkocht

Anton Heyboer - gesigneerde gouache op molenpapier. kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Anton Heyboer - gesigneerde gouache op molenpapier. kopen? Bied vanaf 175!Anton Heyboer - gesigneerde gouache op molenpapier. kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Origineel Anton Heyboer

Titel : Heyboer Kip

Techniek : Gouache op molenpapier

Formaat werk : 62 x 34 cm

Ingelijst : Nee, nog nooit ingelijst geweest

Handgesigneerd : Anton Heyboer

Het werk wordt aangetekend en verzekerd verzonden in een nieuwe stevige verzendkoker. Verzendkosten zijn voor de koper.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(51)
Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:25-08-2015 om 20:59
Eindtijd:05-09-2015 om 20:59
MikeZ
03 sep. / 21:08
€ 175