Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd - Verkocht

Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!

Verkoopprijs: € 650,00

Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!Anton Heyboer, Kip, Gouache op Hahnemühle papier, 1988, gesigneerd  kopen? Bied vanaf 650!

Geplaatst door  Smoke
FA. (17)

165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Zeer grote gouache van een Bantam Kip op Hahnemühle papier van Anton Heyboer uit 1988. Ingelijst in blauwe aluminium lijst met dubbel passe partout. Formaat is 123 cm breed x 95 cm hoog. Vergelijkbaar werk staat afgebeeld in het boek van Slegers.  Kan alleen opgehaald worden.

Dit item is verkocht voor 650,00
Starttijd:03-01-2017 om 22:02
Eindtijd:17-01-2017 om 22:07
edgoos
17 jan. / 22:02
€ 650