Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk

Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen108 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005)
Kleurenets op geschept papier met hahnemuhle watermerk
Gesigneerd + guldenafdruk
Afmetingen papier : 108cm x 78cm
Status : Goed, niet gelijst

Over hemzelf:
Vele werken van zijn hand zijn aangekocht door internationaal bekende musea in Europa en Amerika, zoals Museum of Modern Art (MoMA) in New York, het Haags Gemeentemuseum, het Amsterdams Stedelijk Museum, Museum van Bommel en van Dam, SFMoMA in San Francisco, The New Orleans Museum of Art, Museum of Fine Arts in Boston, British Museum en Tate Gallery in Londen, Haifa Museum of Art in Israel, MuHKA in Antwerpen, Ohara Museum of Art in Japan, en vele andere musea in binnen en buitenland.
Anton Heyboer is een van de beste naoorlogse kunstenaars van Nederland, maar zijn werk is betaalbaar gebleven. Hij wilde dat zijn kunst voor iedereen bereikbaar was.

Het werk is in goede staat.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  JBK
FA. (21)

408 verkochte items
78 cm
108 cm
Starttijd:17-05-2022 om 21:15
Eindtijd:31-05-2022 om 20:30
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieMaarssen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa