Anton Heyboer, kleurenets

Anton Heyboer, kleurenets  kopen? Bied vanaf 150!

Anton Heyboer, kleurenets

Verkoopprijs: € 150,00

Anton Heyboer, kleurenets  kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer, kleurenets  kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  haneweg

1 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingekleurde ets van Anton Heyboer uit 1985. Deze kleurenets stelt een figuratief gezicht voor.

Met lijst en paspartout. Lijst is 87 cm breed en 82,5 cm hoog.

De ingekleurde ets is 47 cm x 43 cm incl. witruimte.

Indien het kunstwerk niet wordt afgehaald zullen inpak- en verzendkosten in rekening worden gebracht.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:07-02-2014 om 19:30
Eindtijd:21-02-2014 om 19:30

Biedingen (1):

maarten5582
21 feb. / 18:51
€ 150