FA. (1)

Anton Heyboer Madonna / Gezegende - olieverf op linnen - gesigneerd - 1989

Anton Heyboer Madonna / Gezegende - olieverf op linnen - gesigneerd - 1989 kopen? Bied vanaf 1350!
Anton Heyboer Madonna / Gezegende - olieverf op linnen - gesigneerd - 1989 kopen? Bied vanaf 1350!Anton Heyboer Madonna / Gezegende - olieverf op linnen - gesigneerd - 1989 kopen? Bied vanaf 1350!Anton Heyboer Madonna / Gezegende - olieverf op linnen - gesigneerd - 1989 kopen? Bied vanaf 1350!

Geplaatst door  frans26

1 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Madonna / Gezegende - olieverf op linnen - gesigneerd - 1989
Anton Heyboer - Madonna / Gezegende
Jaar : 1989
Olieverf op linnen doek, doek is onbespannen en vrijhangend in de lijst met verdiept passepartout aangebracht.
Afmeting : 105 x 135 cm ( buitenkant lijst)
Afmeting : 75 x 105 cm ( linnen doek)
Gesigneerd onderaan

Dit onbespannen linnen doek is vrijhangend in een lijst met verdiept passepartout aangebracht, de kleur van de houten lijst is glanzend donkerblauw. Het werk kenmerkt zich door dikke lagen verf in de onmiskenbare Heyboer structuur.
De Madonna figuren zijn met grote regelmaat gedocumenteerd in diverse boeken en publicaties.

Dit werk heeft in 2004 deel uit gemaakt van de eerste overzichtstentoonstelling van het werk van Anton Heyboer in het Jan van der Togt Museum te Amstelveen.

Heyboer heeft in de jaren '80 veelvuldig de Madonna geschilderd, mede vanwege het feit dat de Paus in die tijd Nederland heeft bezocht, daarnaast staat de Madonna voor de Gezegende onder de Vrouwen.

Opmerking : door de schittering van het glas is er enige reflectie op de foto's te zien. Vanwege het formaat van dit werk is het aan te bevelen om het werk af te halen bij ons, eventueel kan het worden verzonden per koerier.

Starttijd:21-10-2017 om 06:19
Eindtijd:25-10-2017 om 06:19
Openingsbod€ 1350
ObjectlocatieDen Haag, Nederland