Anton Heyboer: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst

Anton Heyboer: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!

Verkoopprijs: € 300,00

Anton Heyboer: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer: Olieverf op doek, Z.T. - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
  • Anton Heyboer (1924-2005)

Uit collectie geveild: Zie speciale voorwaarden

Titel: Z.T.
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 82,5 cm x 112,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (midden-onder)
Materiaal: Olieverf op Doek
Ingelijst: Ja, in mooie witte houten lijst. Kan direct aan de muur
Conditie: In zeer goede staat

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven.

Speciale voorwaarden:

Afhandeling:

Bezorgkosten:
40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen)

België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 300,00

Starttijd:06-11-2014 om 11:48
Eindtijd:16-11-2014 om 11:48

Biedingen (1):

cjonkergouw
15 nov. / 19:02
€ 300