Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk - Verkocht

Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!
Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!Anton Heyboer - Schelpenvisser - Scheveningen of Noordwijk kopen? Bied vanaf 575!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1948
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 45 cm (h x b)
Lijst30 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ingekleurde ets uit 1948
Door en van Anton Heyboer
zeldzaam en gezocht door verzamelaars

gesigneerd rechtsonder
staat afgebeeld in de diversen literatuur over Heyboer

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (65)

Geplaatst door  Miloenmilos
FA. (1)

Lid sinds 2022
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
50 cm
30 cm
45 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 603,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2023 om 10:37
Eindtijd:27-01-2023 om 22:58
jppeterse
27 jan. / 22:40
€ 525